Hlavní prodejní program doplňuje prodej NÁHRADNÍCH DÍLŮ na zemědělské stroje. Jedná se zejména o opotřebovatelné části strojů, tedy o nože rotaček, prsty obracečů, skulovačů, samosběracích strojů a lisů, pneumatiky, kultivační péra, vázací motouzy a sítě atd. Nabízíme také široký sortiment nezbytných doplňků, jako jsou vzpěrná táhla, náhonové hřídele a jejich součásti, výstražné trojúhelníky, střižné kolíky, závlačky a mnohé další. Nezapomínáme ani na různé další zemědělské potřeby, z nichž nabízíme např. elektrické ohradníky a jejich součásti, napáječky, vidle, lopaty, motyky a jejich násady atd.Pri větších množstevních odběrech poskytujeme výrazné slevy!


NahoruNapiste nam


Další doplňujícím prodejním programem je KOMISNÍ PRODEJ.

Dále zajištujeme SERVIS a opravy zemědělské techniky a strojů např. výbrusy válců včetně výroby nových pístů.U prodeje nových zemědělských strojů poskytujeme velmi výhodný leasing. Po dohodě je možný prodej starších zemědělských strojů na splátky a bez navýšení.

Přijeďte a navštivte nás! Určitě neodjedete s prázdnou!


NahoruNapište nám
Vítejte na internetových stránkách firmy Gybas spol. s r. o.

Firma Gybas, spol s r. o. byla založena v roce 1992 jako první svého druhu na Moravě. Již od svého vzniku se zabývala dovozem a prodejem starší a použité zemědělské techniky.


V letech 1993 - 1995 byla provozovna firmv obci Čeladná na Frýdeckomístecku. Neboť tamější prostory přestaly dostačovat expandující firmě, v roce 1995 se agrobazar přestěhoval do obce Valašského Meziříčí, mistní část Krhová, kde má firma prodejní sklad dodnes.

Areál v Krhové poskytuje dostatečný komfort služeb. Nachází se zde dvě zastřešené haly, každá o rozloze 400 metrů čtverečních, pro uskladnění choulostivějšího a drobnějšího zboží, prodejna náhradních dílů a také náležitě vybavená dílna, kde jsou stroje opravovány a před prodejem kontrolována jejich funkčnost. Také venkovní prostory areálu o výměře xxx m2 nabízejí dostatek prostoru pro uskladnění širokého sortimentu zboží. Pro usnadnění nakládky a vykládky strojů jsou zde k dispozici vysokozdvižné vozíky, hydraulická ruka a nájezdová rampa. (viz obrázek níže)NahoruNapište nám


Stěžejní prodejní program firmy tvoří starší, použité zemědělské stroje, které jsou dováženy zejména z Německa a Švýcarska. Aby byla zajištěna kvalita prodávaných strojů, jsou tyto po dovezení ze zahraničí podrobeny technické kontrole a případné závady jsou odstraněny.

Abychom našim zákazníkům usnadnili přepravu u nás zakoupených strojů do jejich firem, dopravujeme zboží v hodnotě nad 10 000,- Kč zdarma kamkoliv po celé České republice.


NahoruNapište nám