Po takřka čtrnácti letech činnosti naší firmy jsme do republiky dovezli stovky zemědělských strojů a traktorů. Samozřejmě se také již mnoho let věnujeme i prodeji náhradních dílů a servisu těchto strojů a traktorů.

V areálu firmy v Krhové máme kompletně vybavenou dílnu, kde je zaměstnána řada mechaniků věnujících se práve a jenom opravám a údržbě zemědělských strojů. Naši mechanici jsou zaškolení na opravy zejména zahraničních zemědělských strojů.

Od roku 2003 máme v provozu také pojízdnou dílnu. Tato dílna nám umožňuje opravovat případné poruchy strojů přímo na místě, takže odpadá často obtížná přeprava porouchaných strojů do naší dílny v Krhové.

Nejvíce se samozřejmě zaměřujeme na ty značky a typy strojů, které sami prodáváme. Rádi ale opravíme i stroje, které jste nezakoupili v naší firmě. Podmínkou je však dostupnost anebo Vaše dodání náhradních dílů. Často se totiž stává (a to zejména u českých, slovenských, východoněmeckých a ostatních strojů z bývalého socialistického bloku) že už není možno díly sehnat, neboť výrobci zanikli.


NahoruNapište nám

Nakládací ruka
Dílna